Презентація Tesla Semi и Roadster 2.0 |17.11.2017|

Презентація Tesla Semi и Roadster 2.0 |17.11.2017|

Офіційна презентація компанії Tesla inc.

Були показані повністю електрична фура Tesla Semi і рестайлінг першого електрокара компанії Tesla Roadster, презентацію вів Ілон Маск, якщо коротко то тесла фура перевершує існуючі фури з ДВЗ (двигуни внутрішнього згорання) по всіх параметрах, а родстер просто найшвидший автомобіль в світі.

Це кінець «російської бензоколонки»

Перегляд відеозапису:
+2
14:17
579
RSS
14:45
+2
Поживемо — побачимо. Особисто я такого надивився (особливо на наших дорогах), що мене безуть сумніви, чи розрулять подібні ситуації «розумні автівки»?! _шкодую
Здається сам Ілон вже десь казав, що років через 20-30 геть усі автівки будуть на автопілоті. І самостійно водити машину стане так само дивно, як зараз їздити верхи, непрактично і дорого. Для цього будуть спеціально відведені місця, як зараз іподроми і манежі.
15:44
+2
Ілон Маск діє всьому істеблішменту наперекір. Новий тип землянина: чинити задля блага людини, а не на шкоду. Попереду перспективний спосіб забезпечення електромобіля електрикою. Електроіндукція. Під полотном дороги розміщають магніти, а під днищем авто котушки. Коли розігнати авто то 100 км за годину, то далі виробляється струм потужністю до 20 квт ( в умовах міста до 5 квт).

Випадкові Відеозаписи