MAVKA (тизер нового українського мультика)

MAVKA (тизер нового українського мультика)

Чарівний світ давнього лісу, неймовірні пригоди та фантастичні герої, про яких скоро дізнається весь світ! Мавка – душа лісу, вона – сама природа, складна і суперечлива: може бути ніжною і люблячою, може бути лютою і гнівною, але головне — завжди прагне до миру і гармонії. Історія про магічну силу кохання, яке об’єднує, рятує та дарує життя.

«Мавка. Лісова пісня» — повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad (FILM.UA Group) за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, українських міфів і культурних традицій, який зараз знаходиться на стадії творчого виробництва. Самобутній та неповторний образ лісової принцеси Мавки здатен посісти гідне місце серед низки всесвітньо відомих жіночих персонажів казкової анімації, а сюжет мультфільму буде зрозумілий широкій аудиторії та зацікавить дорослих універсальністю тем, а дітей — пригодами та гумором.

Жанр: фентезі, історія кохання, комедія. 

Орієнтовна дата прем’єри: 2019 рік. 

За підтримкою Державного агентства України з питань кіно. 

Музичний супровід тизеру: гурт «ДахаБраха».

Перегляд відеозапису:
+1
17:45
476
RSS
17:46
+2
Через рік чекаємо! _чудово
Через 2 роки. Прем'єра аж у 2019 році. Сподіваюся мультик буде оптимістичніший ніж твір Лесі Українки.
Творці обіцяють, що так. Історія лише «за мотивами» Лесі Українки: зла відьма Килина хоче захопити владу над чарівним лісом, а закохані Мавка й Лукаш протистоять її підступним планам. Десь так…
_стежу _стежу _стежу
08:48
+2
Прекрасні чарівні картинки!

Випадкові Відеозаписи