Вільна енергія - Погоня за енергією нульової точки

Вільна енергія - Погоня за енергією нульової точки

Енергія нульової точки — це практично даремна, невичерпна енергія, яка кардинально міняє наше уявлення про фізичні закони. Якщо вона буде реалізована в промислових масштабах — то це  змінить світ.  Це пристрої, які виробляють більше енергії, ніж самі викристовують, черпаючи її з квантового поля. Це вже реалії нашого сьогодення. 

Перегляд відеозапису:
+2
10:48
788
RSS
13:07
+1
Лізти в «нульову точку» небезпечно для всього нашого світу! _шкодую
14:00
+1
Лізти пальцями і до оголених проводів теж небезпечно. Атомні станції — ой як безпечно, викиди тон продуктів згоряння теплоєлектростанцій — це теж безпечно і все це приведе скоро до такого безпечного життя, у якому зможуть жити самі віруси.
Питання вже не стоїть — лізти, чи ні. Вже тисячі ентузіастів, попри жорсткий опір корпорацій, залізли. Як на мене, інопланетяни вже давно там…
Та то не «нульова точка», через яку можна винищити Всесвіт як такий _шкодую
14:33
+1
Ну, що до Всесвіту, то це ще невідомо, а планету свою ми вже і так нищимо, але енергія нульової точки, як це відмічено у відео, є шансом це зупинити. Дивився одне відео про найбільше прісноводне озеро Африки, яке мешканці так загадили, що вже там перестала ловитись риба, що загрожує їм голодом. На все потрібна розумна голова.

Випадкові Відеозаписи