Пожертвував $20 - отримав $400'000

Пожертвував $20 - отримав $400'000

Це сталося в Філадельфії. Кейт Макклур їхала по автостраді, як раптом в незнайомому місці їй забракло бензину. Жінку зупинив бездомний на ім'я Джонні Боббітт. На свої останні гроші, а саме на 20 доларів, він купив мандрівниці пального.

Вдячна Кейт вирішила зібрати гроші в інтернеті для свого благодійника. Жінка поставила мету: знайти 10'000 доларів. Однак на рахунку в результаті виявилося майже 400'000! Тепер Джонні Боббітт має житло і збирається знайти постійну роботу.

Перегляд відеозапису:
+2
16:35
412
RSS
16:35
+2
Все ж таки добро повертається _чудово
17:43
+3
Все ж таки добро повертається

Головне щоб не всі про це знали. _розгублений А то як всі почнуть робити добро, тільки за для того щоб воно повернулося до них, то нічого доброго з цього не получиться, так як це вже буде не добро, а вигода.
всі почнуть робити добро, тільки за для того щоб воно повернулося до них, то нічого доброго з цього не получиться, так як це вже буде не добро, а вигода.

Ееее, не плутайте грішне з праведним!
Це вже корисливість, егоїзм — а з цього ніколи нічого хорошого не виходить!
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
17:41
+2
в результаті виявилося майже 400'000! Тепер Джонні Боббітт має житло і збирається знайти постійну роботу.

Маючи такі гроші можна вже й не шукати роботу _гордий
Але якщо хочеш працювати, якщо є така потреба — то знайти роботу таки треба!
Суто для власного задоволення…
_сміюсь _чудово _сміюсь
15:47
+2
Багатий бомж — мав 20 доларів. А жінка на машині їхала й не мала грошей?
Буває й таке… _вибачаюсь У неї гроші, мабуть, лише на картці були — електронні. Щоб ними розплатитися, треба було дійти до автозаправки. А мало що б з нею сталося по дорозі… Натомість у бомжа було $20 готівкою, він сходив на автозаправку, купив каністру пального і приніс жінці, яка сиділа в автівці.

Відчуй різницю:
Кредитки20 доларів
_стежу Відчув?! _стежу
Ми звикли розраховуватися готівкою. Як кажуть в США — «кешем». А вони відвикли від «кешу». У них є пластикові картки, якими скрізь можна розплатитися. При потребі підійшов до банкомату — зняв звідти «кеш». Але потреби такої в 90% випадків не виникає, от в чім річ!.. Тому-то ця пані й вляпалася в халепу, бо у неї були тільки пластикові картки, а у бомжа — «кеш»!!!

Випадкові Відеозаписи