Таємниця, яка зашифрована в гімні України

Таємниця, яка зашифрована в гімні України

Дуже цікавий випуск програми «Секретний фронт» про гімн України якщо його розглядати як пророцтво. 

Перегляд відеозапису:
+3
02:50
624
RSS
03:01
+3
Я завжди був за те, що гімн України треба замінити, бо вважав його принизливим і таким, що налаштовує на негатив. Але якщо розглядати його як пророцтво тоді поки що немає сенсу міняти. Все найгірше, що описане в цьому пророцтві, уже відбулось. Залишилось тільки дочекатись позитивної частини _посмішка

А міняти його буде сенс тільки після того як «Запануєм і ми браття на своїй сторонці» і «України слава стане поміж народами». Тоді це пророцтво буде уже вичерпане і треба буде скласти нову програму дій на майбутнє.
06:58
+2
Гімн написаний, коли Україна була підневільною. Ясно, що в ньому описано розгортання САМОСТІЙНОЇ УКРАЇНИ. Співання гімну — це матеріалізація ідеї НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ. Оце важливо! Однак я вже давно помітив, що в гімні є й руйнівні слова: ще не вмерла.... Отже на межі. Треба терміново міняти! Наприклад, на Оживає України і слава, і воля...
08:38
+2
Єдиний новий нюанс, який я не враховував раніше — це те, що Чубинський і Вербицький на момент написання слів і музики нашого гімну жили в різних державах і що таким чином вони, де-факто, «зшили» Україну задовго навіть до Акту Злуки 22.01.1919 року. Добре підмічено, респект!
_чудово
Щодо схожості Чубинського з портретом на карті Таро дівиці Ленорман… Це теж нове, але думаю, що тут все трохи складніше. Не враховується схожість Чубинського з Нострадамусом — до речі, співвітчизником дівиці Ленорман, який жив раніше!!! Себто, на карті Таро дівиці Ленорман зображений не Чубинський, а… Нострадамус!!! А вже Чубинського можна вважати інкарнацією того ж таки Нострадамуса… Таким чином виходить, що єврейський хлопчик Мішель з Нотр-Дама потрапив (у вигляді портрету) мпочатку на карту Таро в колоду дівиці Ленорман, а потім у вигляді аватарки — в Україну як Чубинський.
_танцюю
Самій такій можливості я не дивуюсь… після історії з моєю участю в проекті ретро-фотографії «Коронації слова»:

Можу лише повторити, що по всіх параметрах, то є черговий мій "літературний аванс", бо по всіх параметрах я не мав брати участі в проекті, бо я всього лише срібний призер «КС», а не золотий… тим не менш, проект почався саме з мене за наполяганням Тетяни Логуш!!! Далі, на мене майже миттєво накотила думка: БАЛЬЗАК!!! А потім співробітники фотостудії в свою чергу були шоковані точністю мого вибору: мене майже не довелося гримувати — тільки перуку надягнули, наклеїли вуса та бакенбарди й трішечки підправили нижню губу… А потім професійні кіношники навіть телефонували мені й трохи перелякано жебоніли, що у мене абсолютно бальзаківський погляд — а очі ж не гримувалися…
_стежу
Тому я дуже навіть припускаю, що Чубинський — це аватарка Нострадамуса. До речі, подивіться на нашого «українського Мольєра» все з того ж самого проекту «Коронації слова»:

Отже, не один я такий… У мене загалом склалося враження, що зараз в Україні розпорошена ціла когорта аватарів, що всі ми потроху працюємо на майбутнє України. А що нас не дуже-то помічають?.. Ну, це тому лише, що погано дивляться! Європа звикла бачити Україну як «часточку Росії поблизу Сибіру». Колись-то помітять…
_стежу
І останнє щодо гімну України. Те, що в 2-3 куплетах зашифрована дуже важлива інформація «від Сяну до Дону» та «за Карпати відіб'ється» — це давно відомо. Як і причина, з якої обрали лише перший куплет: все вірно зробили — бо нам не потрібні зайві тертя ні з Польщею («від Сяну»), ані з Закарпаттям (Угорщина). Однак «з пісні слів не викинеш»: в пісні ця прихована програма лишається. Тому все гаразд!
_чудово
А з терміновою зміною гімну я би не поспішав. Україна перебуває в стадії трансформації — отже, «трансформаційний» гімн Чубинського та «перевернутий» синьо-жовтий прапор можуть забрати на себе весь негатив епохи змін. А десь близько 2042 року, коли трансформаційні процеси добіжать кінця, можна буде і гімн змінити, і прапор перевернути… та хоч на латинку з кирилиці перейти!!! А зараз епоха змін триває.
_підморгую
09:14
+2
Якщо вірити Вікіпедії, то початкова версія виглядала набагато веселіше, і ворог в ній називався своїм іменем _посмішка
З приводу варіантів…
_наляканий
Сталося це восени 1980 року. Я тоді поступив на І курс КПІ, у нас була лабораторка з фізики в І корпусі (в головному). Через якісь накладки в розкладі заняття відбувалися ввечері. Тоді вже стемніло. Й раптом в усьому корпусі вибило світло! Прилади не працюють — чого сидіти в лабораторії, де все «засліпло»?! Вийшли ми в коридор…
Як раптом з-за рогу виходять дружною шеренгою (!) четверо студентів, у кожного в правій руці, над головою піднятою — саморобні «смолоскипи» (!!) — ну-у-у, просто сторінки з зошитів, згорнуті трубочкою й підпалені сірником. І оця четвірка дружно карбує крок (!!!) та виспівує:
Наливайко, Залізняк і Тарас Трясило
Кличуть нас та й із могили на святеє діло...

Повторюю: це була осінь 1980 року!!!
Мене від того видовища чомусь сміх розібрав. Всі інші ошизіли, а я реготав!..
_сильно_сміюсь
Пригадую, що потім ще почали розпитувати одне одного, хто такий Тарас Трясило. Бо хто такі Наливайко і Залізняк — знали, а щодо Трясила — я декому пояснював, що то є історичний прототип гоголівського Тараса Бульби.
Що то був гімн «Ще не вмерла України...» — ясна річ, навіть я не знав. І що то за пісня, не знав ніхто. Чи були якісь неприємності у тих студентів?.. Не чув. Гучні виключення в тогочасному КПІ бували, вони гриміли на весь наш виш. Але про те, що в 1980 році виключали якихось студентів за імпровізовану смолоскипну ходу та співання якогось там гімну України — ні-ні, точно не чув!..
_здивований _стежу _здивований _стежу _здивований

Випадкові Відеозаписи