Ланцюг добра в дії

Гарний мотивуючий відеоролик про добрі справи, що можуть бути заразними, який зняв в Одесі Інститут «Республіка» в рамках Всеукраїнської Ініциативи «Активна Громада». Приєднуйтесь до добрих справ і Ви!

Перегляд відеозапису:
+2
00:18
352
RSS
00:33
+2

Добре! Хоча «ланцюжки добра» зазвичай довші, й їхні кінці повертаються до людини не настільки швидко. Але так воно і є!

А від цього ролика я завжди хочу плакати
01:48
+3
Є стара єврейська притча про те, як в XV столітті біля узбережжя Іспанії під час шторму сталася кораблетроща, й хвилями на берег викинуло якусь людину. Сталося це поблизу іудерії — так називалися єврейські квартали в іспанських містах. Місцевий рабин наказав перенести людину до себе додому й доглядати до одужання.
В 1492 році сталося вигнання євреїв з Іспанії, й мешканці згаданої іудерії втекли в сусідню Португалію. З речей і коштовностей їм не дозволили взяти нічого, тож вони побоювалися, як сприймуть їх сусіди?! Та попри всі побоювання, в одному з португальського міст прийняли їх прихильно і дозволили оселитися на новому місці. А побачивши здивовані обличчя прибульців, тамтешній граф нагадав їм, як їхній рабин поставився до людини, яка вижила після кораблетрощі. Виявляється, то був син графа…
10:08
+1
Дякую тобі, Тимуре, за цю публікацію. Я б назвав це не ланцюжком, а КОЛОМ ДОБРА. Бо зроблене добро таки винагороджується. По собі це знаю.
А я тут до чого?! Доброславу дякуй, це він відео запостив.

Випадкові Відеозаписи