Нам не 27

Нам не 27

До 27-ої річниці Незалежності України радіостанція КРАЇНА ФМ – 100% українською, разом з відомими музикантами, акторами, режисерами зняла соціальне відео під назвою «НАМ НЕ 27!» Основна ідея та меседж ролика – показати всьому світові, що українській нації далеко не 27 років! Україна має ВЕЛИКУ історію, якою ми пишаємось! Не зважаючи на те, що сучасній Україні лише 27 років, насправді, нам вже, не менше як 1536 років, коли в 482-му році Кий, Щек, Хорив і Либідь заснували Київ!

Ми одна з найдавніших держав у світі, яка вже давно є частиною великої Європейської історії! Тому, цю велику історію Українців, як нації, ми вирішили відобразити у ключових історичних подіях, що відбулись в Україні чи за участі українців. Ми запросили до зйомок тих українців, які не просто поділяють нашу позицію, а своєю щоденною діяльністю популяризують українську мову, історію, культуру!

В ролику взяли участь: — Олександр Положинський (Тартак) — Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко — Валерій Харчишин (Друга Ріка) — Тарас Тополя (Антитіла) — Ахтем Сейтаблаєв (кінорежисер) — Іван Леньо (Kozak System) — Ірма Вітовська (акторка театру та кіно) — Наталка Карпа — Олег Скрипка (ВВ) — Сергій Танчинець (Беz Обмежень).

Зйомки та пост-продакшн здійснювали наші друзі зі студії New Tonе (Київ). Director — Koren Andrey Video editing — Yevhen Chystiakov Aerial video — Oleg Prylutskyi

Ми дякуємо всім героям нашого ролика і кожному українцю, хто плекає українську мову ,історію та культуру! І будемо ще більш вдячні всім вам, друзі, за поширення цього ролику!

 Зі СВЯТОМ!

Перегляд відеозапису:
+2
22:05
202
RSS
Ну, можуть же ж, коли захочуть.
00:24
+2
Купа історичних ляпів, на жаль. _шкодую
1710 рік — Конституція Пилипа Орлика не була «першою в світі».
988 рік — хрещення «Київської» Русі. «Київська Русь» — це суто «кабінетна» назва. Ту державу варто називати або просто Руссю (як вона й називалася) — або, в крайньому разі, Давньою Руссю. Як Рим (сучасне місто) і Давній Рим.
838 рік — перше посольство України у Візантії. Назва «Україна» вперше з'являється в ХІ столітті. Отже, то було перше посольство Давньої Русі… Принаймні могли би повестися, як Грушевський, сказавши про «перше посольство України-Русі у Візантії». Було би значно ближче до істини…
482 рік — перша згадка про Київ. Незле було б розшифрувати, що це за «перша згадка про Київ» і де Київ вперше згадується під 482 роком! Адже перша письмова згадка про Київ була зроблена давньоєврейською мовою в т.зв. "Київському листі". Це хазарське джерело датується Х сторіччям — але ж ніяк не V сторіччям… Слово читається як «Qiyyob».

Насправді 482 рік був обраний в якості дати заснування Києва штучно на засіданні Академії наук УРСР на початку 1980-х років. Тоді діаспора готувалася відзначити численними протестними акціями 50-ті роковини Великого Голодомору 1932-1933 років. Партія та Уряд всіх поставили на вуха, намагаючись придумати, чим би перебити цю дату… Отож на засіданні АН УРСР хтось із академіків (подейкують, що то був Петро Толочко) раптом запропонував: вважати датою заснування Києва 482 рік — на базі археологічних розкопок… Мовляв, нижче 482 року (звідки така точність, наприклад, у методу радіовуглецевого аналізу?!) культурних шарів на території Києва нема (а як же Кирилівська стоянка, датована 25'000 роками до Р.Х. — чим не культурний шар?!) — а вище є… От завдяки такій «знахідці» вчених академіків і визначений вік Києва. Але ніякі «письмові джерела» на 482 рік не вказують, це маячня.
Історична правда тут не має ніякого значення. Коли наш східний «сусід-друг-ворог» створює свої агітаційні ролики, там ще більше абсурду. Вони свій початок вираховують мало не від Адама.
Я мала на увазі, що наші медійники теж вміють робити якісну пропаганду. Тільки мало її роблять. Нам таких роликів треба робити тисячі. І експертів, хай і липових, крутити по телеящику і «колгоспнику» круглодобово. А в нас хіба на ICTV якісь такі передачі роблять.
05:45
+3
А мені подобається цей ролик. Справді, краще казати просто Русь. Термін Київська Русь, мабуть, була введена, щоб протягнути термін Московська Русь. Краще говорити Україна-Русь Щодо давності: значно більше 1000 років, коли рахувати від часу посольства у Візантії. А першою конституцією була, здається, англійська?
05:48
+3
Сьогодні 24 серпня 2014 р. із дружиною збираємося їхати в Київ на парад. 27 років Відновлення Незалежності України-Руси! Всіх вітаю!

Випадкові Відеозаписи