Чи існують екстрасенси - Жак Фреско про екстрасенсів

Чи існують екстрасенси - Жак Фреско про екстрасенсів

Фрагмент цікавого інтерв'ю Жака Фреско в Лондоні. 

Перегляд відеозапису:


Схожі Відеозаписи:
+2
14:20
321
RSS
14:53
+3
Не всі з ним згідні _розгублений
15:18
+2
Останній приклад (Ісус врятував дівчину чи обрав 150 інших?) зіпсував всю його розповідь.
_шкодую _шкодую _шкодую
А до цього моменту мужика було доволі цікаво слухати.
07:37
+1
Цей Жак переконливий. На його шляху не було дива. А дива інших він спростовував. Але є ось такий лікар Віктор Бабій. Він лікує людей, позбавляючи їх страху. У лісі десь на галявині розпалюють багаття. Потім горюче вугілля розгортають у доріжку. По цьому горючому вугіллі і пробігають босими люди. А потім показують непопечені підошви одне одному. Одною з таких була Леся Смітюх. Я бачив цю доріжку з чорного деревного вугілля довжиною метрів з 5. Це було коло села Киданівка Богуславського району на Київщині. І кілька людей, усміхаючись, говорили: А гарно ми тоді бігали босі по вугіллю!
На його шляху не було дива. А дива інших він спростовував.

А хто ж йому винен, що він не помічав див, які траплялися на його життєвому шляху, а помічав лише імітації?!
До речі, про той випадок з дівчиною, яку врятував Ісус… Це було диво, і Жак Фреско його не спростовує. Він просто змінив фокус сприйняття (Ісус обрав не дівчину, а тих 150 людей, яких забрав до Себе під час аварії) й обізвав це «спростуванням дива». Хоча саме в цьому випадку він нічого і не спростовував…
_вибачаюсь
07:42
+1
Про маленьке диво я розповів недавно в дописі про ПАРАД-18. svitoch.in.ua/1161-anatoliy-vysota-marsh-novoyi-armiyi-18-3-8-18.html Я переконаний, що запізнення з виїздом на 15 хвилин нам організували, щоб ми зустрілися з Анною, яка дала нам ЗАПРОШЕННЯ на парад:
14:38
+1
Якщо уважно подивитися на своє життя й на життя оточуючих людей, то можна прийти до висновку, що життя людей УЗГОДЖУЄТЬСЯ. Що є такий алгоритм:
1 — люди мріють і чогось бажають, навіть складають плани;
2 — ТІ, які нас створили і яким ми ТРЕБА, ці наші мрії, бажання і плани+ УЗГОДЖУЮТЬ
Це я називаю: діє Великий Узгоджувач.

Випадкові Відеозаписи