Я не хочу дітей - Крістен Рейтер

Я не хочу дітей - Крістен Рейтер

Крістен Рейтер (Christen Reighter) з дитинства переконалася, що не хоче ставати матір'ю. Навколишні, включаючи лікарів, намагалися її переконати. Але вона стояла на своєму, добиваючись процедури стерилізації. Вона впевнена, що материнство — лише одна з іпостасей жінки, а зовсім не її єдино можливе призначення. Кожна п'ята громадянка США не стане біологічною матір'ю. Крістен Рейтер проникливо розповість історію відстоювання своїх переконань.

Перегляд відеозапису:


+1
03:21
327
RSS
03:25
+3
Кожен має право бути самим собою навіть якщо суспільству це не подобається.
_стежу Але навіщо стерилізуватися?! Це аж надто радикально… _стежу
Бо приймати гормональні препарати чи робити аборти шкідливо для здоров'я.
А якщо чоловік презервативами користується — як вона завагітніє?! Чи чоловік не бере на себе часткову (в ідеалі — рівну, якщо не більшу) відповідальність за народження дітей в їхній сім'ї?!
_стежу
Що це за егоїзм з боку чоловіка — перекладати відповідальність за народження дітей виключно на жінку?!
_стежу
Чому чоловік не може зробити коханій дружині таку маленьку люб'язність і допомогти жінці дотримуватися цього рішення?! Всемірне піклування, захист з боку чоловіка (включно із захистом від незапланованої вагітності) — це ж один з багатьох можливих проявів кохання до жінки…
_стежу
Хіба ж це не їхнє спільне рішення… але як тоді зрозуміти слова Крістен Рейтер, що «чоловік підтримує її рішення»?!
_стежу
Чи вона не довіряє до кінця своєму чоловікові… А як же тоді їхнє кохання?! І що це за кохання таке, коли чоловік сповідує ідеологію: «Наше дело — не рожать, сунул, вынул — и бежать»?..
_стежу

P.S. До речі, стерилізувати чоловіка легше й менш шкідливо в плані здоров'я, ніж стерилізувати жінку! Отож краще б чоловік пішов на операцію… Чи вони не планують провести разом усе життя?.. Тоді повторюю лдне з попередніх запитань: де їхнє кохання?!
13:07
+2
Це щоб зовсім уже надійно було.

Випадкові Відеозаписи