Випукла Земля Terra Convexa

Випукла Земля Terra Convexa

Бразильські вчені зняли перший офіційний документальний фільм про форму Землі, що розкриває подробиці точних і зважених експериментів, що проводяться групою вчених з усього світу протягом 7 років. В даному фільмі представлені ключові досліди, що дозволяють кожній мислячій людині зробити власні, неупереджені висновки про те, яку форму має Земля, яка її справжня будова.

Після семи років досліджень в області земного формату наукові експерименти, проведені бразильськими дослідниками з Dakila Research і Технологічного центру Zigurats в партнерстві з професіоналами з різних областей Бразилії та інших країн, таких як США, Росія, Чилі, Нідерланди, Іспанія, показали, що Земля не має сферичної форми.

Було проведено сім наукових експериментів, в тому числі геодезичний, який полягав у вимірі відстаней між фундаментами і вершинами будівель в Торрес (RS), і іншому в Натале (RN) з відстанню 3050 км між ними. «Вимірювання були однаковими. Якби Земля була сферичною, відстань між нижніми частинами повинна була бути меншою, ніж між верхніми частинами будівель, тому що вони будуть наслідувати кривизну Землі », — пояснює Урандір де Олівейра, засновник Dakila Research. У заході взяли участь інженери з Національного інституту колонізації і аграрної реформи (INCRA).

Для вимірювання площинності і вирівнювання рівня води на греблі Трес-Маріас (MG); в Лагоа-дус-Патос (RS), на озері Тітікака, Перу; і в морях Ільябела (СП) і в Гібралтарській протоці використовувався лазер дальньої дії. Випробування, проведені на відстані до 35 км, не виявили ніякої кривизни.

Експерименти з заломлюючими і відбиваючими телескопами довели, що човни не зникають на горизонті, але ми втратили здатність спостерігати їх через оптичне явище. Це явище було вивчене дослідниками, які сформулювали нову фізичну теорію, яка пояснює фізично і математично, як це працює.

Експерименти з виском (вертикалізація) і рівнем (горізонталізація) довели, що гравітації не існує, тому що фізична поведінка води полягає в тому, щоб шукати її первісну форму, тобто площинність. За словами Урандіра, те, що утримує нас на землі, — це MDPL (магнетизм, щільність, тиск і світло).

За допомогою зображень, отриманих від декількох атмосферних зондів, запущених дослідниками, а також вторгнень, в тому числі в Антарктиді, у співпраці зі Збройними Силами Бразилії, а також інші аналізи матеріалів, знайдених в льодовиках Сибіру і на берегах Північно Льодовитого океану, таких як пилок, пил і інші фрагменти, був виявлений новий континент, відомий як «велика Північ», відділений від нас великою масою льоду.

Траєкторія зірок, включаючи Сонце і Місяць, повністю відрізняється від того, що говорить наука. Нова інформація дозволила правильно позиціонувати континенти.

В кінці фільму експерти від офіційної науки підводять підсумок проведеним експериментам і дають авторитетний висновок щодо проведених тестів.

Terra Convexa дає відповіді на багато питань, які ми несвідомо задаємо собі, спостерігаючи численні дивацтва, феномени і явища, які часто фіксуються на воді, на землі, в атмосфері, в ближньому космосі.

Переклад і озвучка російською мовою — Антон Фадєєв.

Повна дослідницька інформація, що стосується обладнання, координат, зображень, всіх методів, змісту досліджень, технічних звітів, наукових робіт, математичних розрахунків і пропонованих теорій, доступна на веб-сайтах http://www.terraconvexa.com.br і http://convexearth.org

Скоро вийде книга з повною компіляцією дослідження.

Terra convexa — незалежне дослідження досліджень Dákila www.dakila.com.br і Centro Tecnológico Zigurats ctzbrasil.com.br, спочатку опубліковане на www.terraconvexa.com.br і convexearth.org.

Відео викладене в суто ознайомлювальних цілях.
Перегляд відеозапису:
+2
12:22
345
RSS
Бразильські вчені довели, що Земля пласка, і відкрили новий континент. Вони були дуже чесні і визнали, що в реальності Бразилія має значно меншу площу.
12:38
+2
Земля не має сферичної форми.

_стежу А ніхто з серйозних вчених і не каже такого! Земля має форму геоїда. _стежу
Геоїд
14:58
+2
Я подивився половину. Для мене це непереконливо. Я виходжу з того, що масивні тіла в космосі сфероподібні і обертаються. Гляну на Місяць — це диск. Гляну на Землю очима астронавтів з Місяця — це диск. При підльоті до Землі астронавти бачать обертання її поверхні. Вони бачать Землю кулеподібною. Які ще докази потрібні?
Для мене це теж не переконливо.
Просто я була вражена, що протягом семи років два наукові інститути і купа людей витрачали чиїсь дуууууже великі гроші на всі ці експерименти.
15:03
+2
Рік тому я вслід за Ератосфеном поміряв Землю в нашому селі. І сам встановив окіл Землі, менший від 40000 км. Я сам встановив, що Земля схожа на сферу. svitoch.in.ua/522-anatoliy-vysota-doslid-eratosfen-2-06-17.html

Випадкові Відеозаписи