Буде весело!

RSS
Якщо в другий тур вийде Зеленський і Тимошенко, я буду голосувати за нього.
15:49
+3
Ну, в будь-якому разі він кращий варіант за ПетЮлю. З тих, які зробили свій бізнес в «буремних» і кримінальних 90-х, вже не вийде ніяк хороший президент в умовах сучасного світу. Як би вони не легалізовувались чи окультурювались, все одно вони люди зі старої епохи і не можуть жити без кумівства (взаємної поруки). А відповідно, нічого хорошого країні вже принести не можуть.

А Зеленський робив свій бізнес відкрито в усіх на виду _сміх . Хоча в дечому ще совок, але все одно прогресивніший за більшість українців. Має хороший і успішний досвід керування великою компанією. Наскільки розумію в «Квартал 95» там все на ньому тримається. Має достатньо своїх коштів на проведення президентської кампанії. Та і думаю, залежність від Коломойського не така велика, як йому приписують.

Недавно було його дуже цікаве інтерв'ю Гордону:

15:58 (відредаговано)
+2
Зеленський — скороспілка. Досвіду керування державою ніякого. Міжнародних зв'язків нема. Зростом маленький. Його КВАРТАЛ тримається на пересміюванні всього українського, насамперед мови і культури. Із позитиву: легко входить в образ, має басовитий голос і підтримує нашу армію.
В прогнозі для України на 2019 рік Олена Осипенко обіцяла якусь насподіванку на виборах президента. І зовсім нову людину, яка раніше в політиці не була.
18:17 (відредаговано)
+3
Досвіду керування державою ніякого.

Чудово, це значить, що він не з системи.

Зростом маленький

Ну, Янукович був великим, і толку з того _розгублений

Його КВАРТАЛ тримається на пересміюванні всього українського, насамперед мови і культури

В його КВАРТАЛІ висміюється все на світі! А в світі немає таких речей з яких не можна посміятися. Так що думаю, тут все в нормі.

Не те щоб я за нього агітував, але якщо прийдеться вибирати між ПетЮлею та ним, то по-моєму тут вибір має бути очевидним.
18:32
+2
Не хотів засмічувати ним наш Світоч… Але побачивши його на УНІАНі вночі — просто припух! Щоб на посаду президента йшов шоумен, який перед проросійською аудиторією в Юрмалі порівняв Україну з повією?! Та хай Бог милує від такого кандидата!
_шкодую
Його, мабуть, Коломойський висунув, щоб стати «сірим кардиналом» при президенті-коміку.
Ну в нашій історії були періоди, коли ми дійсно були схожі на повію. І тепер у нас ще не надто стійкий світогляд.
Який народ, така і влада — це закон.
І тепер у нас ще не надто стійкий світогляд.

От тому президент Зеленський і може нашкодити Україні саме зараз! Бо якщо в США обирають таких «діячів» як Буша-молодшого, Обаму або Трампа — там це фіолетово. Бо там політична система давно налагоджена. У нас же «президент-комік», коли Україна веде з Російською недоімперією гібридну війну, може все спаплюжити.
_шкодую
12:58 (відредаговано)
+1
Ну в нашій історії були періоди, коли ми дійсно були схожі на повію.

Конкретно цей жартик прозвучав влітку 2016 року в Юрмалі. На той час Україна вже понад 2 роки вела «гібридну» війну з РФ, яка перейшла в позиційну стадію. У нас за плечима був не тільки Євромайдан, але також Іловайськ, Дебальцеве, оборона Донецького аеропорту й Луганського аеропорту.
_сумний
І після всього того він порівняв Україну з німецькою порноактрисою, ага…


Не знаю, хто як, але особисто я не схильний забувати таке. Можливо, я — старий дід, злостивий і злопам'ятний… Не знаю. Але я хотів би бачити такого президента, який не просто ляпає язиком, а думає, що каже.
_не_знаю
Звісно, той-таки Порошенко теж попервах багато чого обіцяв у 2014 році, однак немає сумніву, що війну на дипломатичному фронті Україна без нього не виграла б. Наслідком такого виграшу є і Томос, який буде вручено за лічені дні, і рішення ООН на користь України, й постачання іноземних озброєнь, і виграні міжнародні суди… Війни загалом виграються, насамперед, дипломатами. А якого рівня «дипломатію» показано в 2-му сезоні серіалу «Слуга народу»?


Ну так, це серіал. Там всі репліки заздалегідь розписані режисерами. А яку політику вестиме реальний президент Зеленський, а не екранний Голобородько — невідомо… Однак партія Зеленського вже називається «Слуга народу», й апеляція до екранного образу Голобородька відбувається постійно. А це — суто популістичний прийом! Ситуація вибудовується під 2009 рік: чинний президент Ющенко обіс**вся, українцям пропонується обирати між «поганим» Януковичем і «доброю» Тимошенко. От тільки зараз Порошенко зовсім не обіс**вся — хоча ця думка посилено нав'язується «піплу». І знов пропонується вибір: або «погана» Тимошенко — або «хороший» незаплямований Зеленський.
_не_знаю
До речі, він позиціонується як «президент миру» — по контрасту з Порошенком, як «президентом війни». Чому? Бо в обох сезонах серіалу «Слуга народу» немає жодного слова про війну!!! Путін згадується — так. Реформа ЗСУ міністром Скориком — в загальних рисах. А от про війну з РФ (навіть про «гібридну») — жодного слова!!!
_нудно
Ну що ж… Ніхто не каже, що шлях до перемоги буде легким. У нас можливі й такі варіанти, коли доведеться обирати між кандидатом ЮВТ і кандидатом Зеленським. Якщо Росія втручалася у вибори в США, у Франції, в історію з Брекзітом, то втручання у вибори в Україні прогнозувалося давно. Побачимо, як спрацює СБУ в зв'язці з західними партнерами… В одному шановна Дзвінка Сопілкарка беззаперечно має рацію:
_бомба у нас таки буде «весело»!!! _бомба
Я ж тому і поставила це відео тут, на Світочі, що у мене шок був від такої інформації.
Я дуже хочу, щоб чинний Президент пішов на другий термін. Але то тільки моє бажання. Від мене мало що залежить. Я лише сподіваюся, що в другий тур вийдуть Порошенко проти Тимошенко. Бо в іншому випадку українцям знву доведеться обирати з двох зол менше. А ми вже заємо, що такий вибір до добра не веде.
Тим не менш, такий вибір можливий. Він означає Третій Майдан і нові територіальні втрати. Що ж, поживемо — побачимо… як спрацює СБУ! _не_знаю
06:15
+2
Зеленський може гарантовано мати підтримку проросійської аудиторії. Як і колись Вєрка-Сердючка. Спробували б вони висміювати все російське — швиденько позбулися б цієї підтримки.

Випадкові Відеозаписи