А тепер стає цікаво.

А тепер стає цікаво.

Коли за 10 хвилин до Нового року Зеленський оголосив, що йде у президенти, я лише посміялася. І подумала, що сюрпризи передвиборчої кампанії закінчилися на самому її початку.

А вчора побачила цього персонажа. Кадровий офіцер, керівник СБУ, радник діючого Президента. Народився 17 серпня 1955. На момент проголошення нашої Незалежності йому було повних 36 років. Виховання, навчання, формування світогляду відбувалося в колишоньому СРСР. Служив у НДР. Нічого не нагадує?

Для порівняння: В. Путін — народився 7 жовтня 1952 року. Працівник КДБ, служив у НДР.

А ще у пана Смешко дуже цікава космограма, бо часу його народження я не знаю.

ШІСТЬ планет у Леві. Ця людина аж надто хоче бути в центрі уваги. Сонце затиснуте між Марсом і Плутоном. Воно їх, звичайно, спалює, але й поглинає їхню руйнівну енергію.

Ну що, хто там зі старшого покоління хотів українського Піночета? Тепер має кого обирати.

Перегляд відеозапису:
+2
14:28
215
RSS
16:31 (відредаговано)
+2
ХЙЗ, хто там хотів «українського Піночета»!
_не_знаю
Щодо мене, то я просто неодноразово казав і писав (!) про класичний революційний цикл:
революція -> контрреволюція -> диктатура
І так може бути кількаразово:
РКД -> РКД -> РКД ->… ->…
У Франції, наприклад, зараз «П'ята республіка» — отже, пройшло мінімум 4 цикли «РКД», поки все устаканилося.
_не_знаю
Але це класика. Бо прийшов Махатма Ганді й винайшов «безкровну революцію» з «пасивним протестом». Щоправда, вона спрацьовує лише з класичними імперіями західного типу на кшталт Великої Британії. А з азійською Російською імперією (спадкоємицею Золотої орди) такий підхід не спрацьовує…
_не_знаю
Щодо сучасної України. Вважайте, ми пройшли два цикли та проходимо третій:

Революція-1 — «Революція на граніті» (1989)
Контрреволюція-1 — президентство Кравчука
Диктатура-1 — президентство Кучми

Все дуже невиразно. Студентська «Революція на граніті» сприймається основною масою суспільства як «дивацтво» молоді (переважно «западенської»). Набуття Україною Незалежності через 2-річний розрив з «Революцією на граніті» сприймається, швидше, як несподіваний поворот долі, а не закономірність розвитку. Президентство Кравчука бачиться, швидше, «недолугістю», а не тим, чим є насправді — контрреволюцією. «Диктатура» Кучми — слабенька й невиразна.

Революція-2 — Помаранчева революція (2004)
Контрреволюція-2 — президентство Ющенка
Диктатура-2 — президентство Януковича

«Друга українська революція» є класичною фрондою. З французької історії відомо, що Фронда ділилася на дві течії: на «парламентську фронду» і «фронду принців». В українських умовах виграла саме друга. Тому контрреволюція часів Ющенка позначилася тим, що одне одного змінювали «принци» на посаді прем'єр-міністрів — Тимошенко, Єхануров, Янукович, Тимошенко. Еліта виродилася остаточно… «Диктатура» Януковича була значно виразнішою й запустила третій цикл:

Революція-3 — Євромайдан (2013)
Контрреволюція-3 — почалася з вбивства Сашка Білого і триває досі
Диктатура-3 — ???

Як бачите, «диктатура №3» у нас… просто стоїть на черзі — про що я, власне, й писав. Чи відбудеться вона, чи не відбудеться? Хто стане «українським диктатором №3»: Порошенко, Смешко, хтось інший… або такого не буде загалом?! Я не знаю. Єдине, про що я писав — що у нас на черзі саме ця фаза. Ото й усе…
21:26
+3
Я так розумію, що гряде жіноча диктатура? _підморгування
Зовсім не обов'язково. Ще позаторік писали, що у нас можлива «м'яка» диктатура південнокорейського типу на чолі з Порошенком під «протекторатом» США.
_шкодую
Я ж кажу, потерпіть до статті! У нас здача 7-ї книги епопеї…
Хай Бог милує.
16:58
+2
А чого, гарний аналіз. Із політиків не бачу жодного рішучого і розумного, здатного стати диктатором. Смешко? Та вибачте!
Ти помиляєшся, друже. Але подробиці я краще в матеріалі викладу…
07:33
+2
Смешко набере менше 1% голосів.
08:40
+2
Подивився видиво і послухав Смешка. Розумний. Має гарну освіту і пам'ять. Програма його мені подобається. Він каже, що є аполітичним професіоналом. А ставлення до української України яке в нього? Схоже, що буде творити консервативно-демократичну партію. Тут і закінчиться його аполітичність. Є шанси грунтовно підготуватися і виграти не ці, а наступні вибори-24.
Коней на переправі не міняють, а головнокомандувача — у розпал війни. При всій моїй особистій огиді до Порошенка, міняти його зараз не слід. Він був найбільш раціональним вибором в 2014 році, таким лишається і в 2019 році. Його історична місія — розчистити місце для Президента-2024. Дати оте саме десятиліття, за яке буде історично напрацьована хоч якась подоба нової еліти держави на противагу старій олігархічній «псевдоеліті».
_не_знаю
Тому зараз — тільки Порох!..
От тут я повністю з вами згідна.
16:29
+2
Згоден, Тимуре. Хоч, гадаю, підтримка Смешка є від США. Сам би він не наважився на такий ризик.

Випадкові Відеозаписи