Вулкан Синабунг в Індонезії

Вулкан Синабунг в Індонезії

Страшно. Слів нема.

Вулкан Синабунг в Індонезії, в неділю, 9 червня 2019 р., о 4:28; Дивитися до кінця

Перегляд відеозапису:
+2
14:06
196
RSS
16:52
+2
Чорна хвиля докотилася до берега і поглинула допитливого.
17:33
+2
Ого!!! Дихати в хмарі вулканічного попелу… проблемно. Особливо якщо повітря гаряче: воно може спалити бронхи, тоді людина гине. Цікаво, чи вижив автор відео?! _шкодую
Дихати у хмарі вулканічного попелу неможливо, навіть якщо він вже й не гарячий. У легенях та бронхах попіл змішується з мокротами, слизом, і перетворюється на цемент, який дуже швидко твердіє. Десь бачила фотографію скам'янілих легень, людина померла від схожого виверження, тіло зотліло, перегнило, залишився тільки кам'яний відбиток внутрішньої частини легень.
А автор цього відео залишився живий-здоровий, бо в момент виверження його там не було. Камера автоматична, її налаштували задовго до вибуху. До чого дійшов прогрес!
16:58 (відредаговано)
+2
Хто мені пояснить, що таке вулканічний попіл?. Що там має неповне згоряння, щоб утворився чорний попіл?. Там була не просто хмара попелу, а й летіло каміння, бо на березі все дзвеніло й руйнувалося!
18:46 (відредаговано)
+1
Що там має неповне згоряння, щоб утворився чорний попіл?

Яке ще «згоряння»?! Ти про що, друже?!
_здивований

Подивись хоча б Вікі-статтю "Вулканічний попіл":

Вулканічний попіл — пірокластичний матеріал (тефра) з розміром частинок менше 2 мм, що утворюється внаслідок дроблення вулканічними вибухами рідкої лави і вулканічних порід — продуктів більш ранніх вивержень.Грубо, на пальцях… Ось тобі вулканічні породи:Отож ці каменюки розплавилися — утворилася магма:Під час виверження вулкану магма викидається по розламам земної кори під величезним тиском. Частина магми подрібнюється на маціпусінькі розжарені кам'яні крапельки розміром до 2 мм — оце і є вулканічний попіл:Там нема чому горіти — це, фактично, розжарений пісок з вулканічних порід… А те, що вихлюпнулося як розплав, не подрібнившись — те застигає і стає лавою:Десь так…

Випадкові Відеозаписи