УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Галактика Хіміко

Галактика Хіміко

На ранньому етапі існування Всесвіту такі галактики просто не могли утворюватися… Тим не менш, вчені знайшли її — гігантську, як для свого часу, галактику Хіміко, яка всього лише на 800 млн років молодша самого Всесвіту...

Перегляд відеозапису:
+2
22:55
231
RSS
22:58
+2
Астрономи продовжують докопуватися до таємниць світобудови.
13:02
+2
Дякую, друже. Вперше про це дізнався.
13:15
+2
То 2000 років тому Японією правила імператриця по імені Хіміко?
Саме так!

В цій країні початково ваном був чоловік, який прожив сімдесят-вісімдесят років. За його правління країни ва знаходилися у смуті, нападаючи один на одного роками. Тоді разом вони поставили ваном одну жінку. Її звали Хіміко. Вона служила шляхові демонів і вміло вводила в оману народ. Хіміко було вже багато років, але вона не мала чоловіка. Був у неї молодший брат, який допомагав керувати країною. Відтоді як ця жінка стала ваном, її мало хто бачив. Тисяча служниць прислуговувало їй, і лише один чоловік — брат, який приносив їй напої та їжу, мав доступ до її покоїв, щоб передати її слова. Палац, в якому перебувала Хіміко, мав велично зведені оглядові вежі і стіни з частоколу. В ньому постійно знаходились люди зі зброєю, які стояли на варті.

Випадкові Відеозаписи