Асцеденти в гороскопі

Асцеденти в гороскопі

Цікава теорія, яка потребує дуже серйозних досліджень.

Астрологи досить часто стикаються з проблемою визначення точного градусу розміщення асцеденту. Асцедент — це крайня східна точка, де з'єднуються небо й земля, в момент народження. Ця точка вважається початком гороскопу. І від неї розраховують сітку домів у більшості систем.

Проблема була у фіксації точного часу народження. Раніше годинників не було, а коли з'явилися, то вони не були дуже точні. Зараз з цим проблем вже нема, більшість годинників цифрові й приєднані до мережі інтернет, яка орієнтується на всесвітній час за атомним годинником. 

Але астрологи все ще сперечаються, що вважати початком життя, бо пологи можуть тривати годинами. Більшість сходиться на думці, що життя нової людини починається з першим вдихом. Сучасні діти часто народжуються кволими і самостійно дихати не можуть. Що в такому разі вважати за початок їхнього життя, якщо їх відразу приєнують до апаратів штучної вентиляції легень? Або проводять інші реанімаційні заходи. Мене саму при народженні відкачували хвилин з 20, бо народилася обплутана пуповиною. А це було майже пів століття тому.

В таких випадках астрологи застосовують так звані методи ректифікації гороскопу. Їх поділяють на два типи: ідеалістичні й емпіричні. 

Ідеалістичні — це ті, які стверджують, що для того, щоб людина народилася, на небі має скластися певна конфігурація. І поки така конфігурація тримається (переважно це від 2 хвилин до пів години) може статися народження дитини, яка доживе до дорослого віку і зможе продовжити свій рід. В інший час діти не народжуються або швидко помирають.

Емпіричні йдуть від протилежного. Вони стверджують, шо, якщо в житті людини трапилася якась подія, то вона має відображатися в гороскопі певною конфігуцрацією. Якщо конфігурація не склалася, а подія була, то треба посувати асцедент, щоб все зійшлося. І дуже часто буває, що реальні життєві події суперечать одна одній. У мене самої так вийшло, що або я в коледж вступила у 1999 або тато помер у 2012. А разом ці дві події в мій гороскоп не вписуються. Але ж вони були обидві.

І от Павло Свиридов висунув теорію, що оскільки людина, крім фізичного, має багато різних тіл (ефірне, астральне, ментальне, казуальне, атманічне...), то кожне таке тіло має власний гороскоп, з власним асцедентом.

Перегляд відеозапису:
+3
13:30
248
RSS
17:57
+2
Колосальна ідея! Ото б задля експерименту мій гороскоп відректифікувати за його системою!.. _стежу
То ви хіба самі йому напишіть.
Павло Свиридов
Якщо він працював з топовими особами — він може бути пов'язаний з «конторою». Я тому й повідомляю час свого народження дуже обережно, щоб «де не треба» на мене не склали натальну карту. Бо хтозна, як її використають?..
_соромлюсь
Чи моя обережність є надмірною — як вважаєте?! Може, справді йому написати?! Чи можете Ви спробувати на дозвіллі ректифікувати мій гороскоп, якщо я надам Вам список важливих подій свого життя?!
Для мене ця методика заскладна, поки що. Тому я за це не візьмуся.
А що Ви можете вже змінити!?

Хіба що дізнатися про фінал життя. Але, на мій погляд, нецікаво жити, коли ти знаєш свою долю наперед.
13:48 (відредаговано)
Річ у тім, що майбутнє є багатоваріантним.
Це знали ще ті, хто будував Піраміду Універсуму:
_____1_____
____2_2____
___3_3_3___
Минуле завжди єдине й визначене (1), теперішнє — це завжди вибір одного з двох варіантів (2х2), майбутнє завжди багатоваріантне (3х3х3).
Звідси Число Універсуму:
1х2х2х3х3х3=108

Випадкові Відеозаписи