УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

"Кисельов. Авторське" Гість Марк Солонін ефір від 4 травня 2019 року

"Кисельов. Авторське" Гість Марк Солонін ефір від 4 травня 2019 року

Як стверджує незалежний історик Марк Солонін, історики не хочуть обговорювати історичні документи, які з'явилися внаслідок відкриття архівів, і наполягають на своїй брехливій версії історії. Стіна залишилася непробитою. Навіть у країнах вільного світу історіографія залишилася незмінною.

Історики часів СРСР і пост-СРСР продовжують поширювати «радянську історіографію». Залишилися догми, які неможливо «пробити». Сталінсько-Брежнівські відверто фальшиві вигадки досі чинять опір об’єктивній історіографїї. Офіційні історики не хочуть обговорювати документи і об'єктивні факти, що виходить за рамки наукової коректності. Це вже не наука, а щось протилежне.

«Це багаторічна робота радянських спецслужб! У широкому сенсі радянських спецслужб. ЦК КПРС, Міжнародний відділ ЦК КПРС і, природно, КДБ і так далі, десятками років вирощували на кафедрах західних вузів, західних університетів певну плеяду істориків, які транслювали, я вже не знаю… за добре слово, за гроші або як… транслювали радянську точку зору, радянську ідеологію і вигадки. Це було не на одному поколінні… Я прекрасно пам'ятаю як це робилося. «Дивіться, товариші, навіть буржуазний історик Том Пупкін не може не визнати, що ...» І далі дійсно знаходиться якийсь Том Пупкін, який в якомусь солідному західному виданні поміщає чергову статтю, яка один-в-один чомусь схожа на радянський дванадцятитомника під редакцією нашого ...»

Перегляд відеозапису:
+2
11:08
223
RSS
15:21
+2
Чому так сталося на пострадянському просторі — цілком зрозуміло: тодішні аспіранти і кандидати історичних наук зараз стали член-корами і академіками, отож вони не хочуть вибивати м'які крісла з-під власних сідниць. Натомість за кордоном… Так, там це можна пояснити лише впливом колишнього КДБ, а сьогоднішнього ФСБ.
19:58 (відредаговано)
+1
Українській історичній науці необхідний приплив здібної молоді, яка не обтяжена радянськими догмами, з одного боку, і не обтяжена науковими ступенями радянського часу.
17:12
+2
Обох поважаю.

Випадкові Відеозаписи