Теорія Мультивсесвіту

Теорія Мультивсесвіту

Чи існують множинні всесвіти?

На даному етапі свого розвитку наш Всесвіт має низку властивостей, які вчені мають можливість досліджувати. Зокрема, є можливість встановити, що Всесвіт розширюється. Теорія Мультивсесвіту стверджує, що до Великого Вибуху у Всесвіті не існувало частинок, античастинок і випромінювання. Закінчення космічної інфляції дає початок Великого Вибуху. 

Отже, Всесвіт, який ми маємо можливість спостерігати — це всього лише окремо взятий регіон, в якому одного разу припинилася космічна інфляція. Поза межами нашої видимості знаходиться безліч аналогічних просторів, огороджених один від одного, які розвивалися за подобою Всесвіту, в якому живемо ми.

Теорія космічних струн передбачає наявність довгого списку змінних, які можуть набувати різних значень. Ця теорія не дає ніяких прогнозів, правдивість яких можна було б якимось чином встановити.

Теорій так багато — але де ж закінчується наука і починається вигадка?..

Перегляд відеозапису:
+1
00:37
1036
RSS
05:26
+2
Дуже цікавий фільм!
19:13
+3
Моя улюблена теорія. Об'єднує теорію струн і теорію єдності всього. Пояснює багато фізичних загадок, але її ніхто не сприймає серйозно, бо неможливо довести _ображений
20:18
+2
Мені здається, що всі ці наукові теорії пишуться для того, щоб якось заперечити роль Господа.

Так само, як і теорії про походження людини… В школі, пам'ятаю, нас вчили, що людина походить від мавпи. Але давно встановлено, що геном людини і геном мавпи абсолютно різні і несумісні!

А більшовики у 1920-х проводили експерименти по схрещуванню жінок і мавп (штучне запліднення), щоб вивести «нову людину» майбутнього.
23:35
+1
Хо-хо) Якраз теорія мультивсесвіту, струн і єдності підтверджують те, що Господь (Абсолют, Аллах) повинен існувати! Виклала на Світочі текст, до даної теми: Уявіть, що ви — Бог.
08:50 (відредаговано)
Це не просто «текст», це — «міні-допис».
Просто на Світочі вони належать до різних категорій:
"Блоги" — великі тексти з заглавною картинкою;
"МініДописи" — дописи на 2-3 абзаци без заглавної картинки.
_добре
Розмежувати блоги з міні-дописами важко. В свідомості кожного таке розмежування є специфічним. Особисто я вміщую в міні-дописи тексти, що ближчі до поточних новин або про події, які повторюються через певний проміжок часу.
Тематична рубрикація в моїх міні-дописах також менш розвинена:
— в моїх «Блогах» нараховується станом на тепер 15 тек;
— в моїх «МініДописах» нараховується станом на тепер 6 тек, серед яких тека «Спорт», відсутня в блогах (себто, про спортивні події я пишу виключно коротко, без аналізу, на рівні констатації).
_добре
Майте це на увазі на майбутнє…

Випадкові Відеозаписи