Рай на Землі. Біосфера 2.

Рай на Землі. Біосфера 2.

Цікавий експеримент. Спроба створити ідеальне середовище для людей. І все закінчилося погано.

На початку 90-х років минулого століття світ став свідком дуже дивного наукового експерименту під назвою «Біосфера-2». Вісім чоловік, одягнених в формені футуристичні комбінезони, помахали величезному натовпу журналістів і увійшли в герметичний шлюз, який розташовувався в аризонской пустелі… Що з цього вийшло дивіться в нашому відео!

Перегляд відеозапису:
+3
14:49
500
RSS
15:24
+3
Дуже цікавий і показовий експеримент!
_ангел _ангел _ангел
Людство настільки розвинулося, що люди дедалі частіше й дуже самовпевнено намагаються копіювати Бога. Причому такі спроби одна за іншою завершуються епічними провалами… Але людям те як горохом об стінку!
_вибачаюсь
Ну що ж, будемо продовжувати наші спроби.
19:55
+2
Може 8 осіб на 16 гектарах (га) — це мало? 1 га — це ділянка землі 100м х 100 м. В 1 км квадратному є 100 га. За умовами експерименту це виходить 50 людей на 1 км кв. На землі є країни які мають більшу густоту населення. І живуть собі…
Це була ізольована капсула, яка мала забезпечувати людей ВСІМ необхідним. Але якісь моменти врахувати не змогли.
20:00
+2
У 2015 р. густота населення Лівану була 572 людини на км кв. Це більш як в 10 раз більше ніж в експерименті. І живуть собі, поживають…
Ліван може бути густонаселеним, бо він взаємодіє з рештою світу. Вода і повітря у ньому не обмежуються і продукти теж можна привезти з інших країн.
Божечки! Та зрозумій нарешті, що вгорі над Ліваном є ще 100 км атмосфери… Також у Лівану є надра. Ти не площу земельної ділянки рахуй, а об'єм життєвого простору… _стежу
Взагалі, це дуже важливий експеримент, бо ми вже стоїмо на порозі космічної ери, готові летіти на інші планети. Колонізація Марсу планується вже через 10 років. Першу людину на Марс Ілон Маск хоче відправити у 2022 році.
22:16
+3
Якщо подумати, то це не «дивний науковий експеримент», а ще одне відпрацювання життя в сховищах на випадок ядерної війни.
22:33
+3
Взагалі, це дуже важливий експеримент, бо ми вже стоїмо на порозі космічної ери, готові летіти на інші планети. Колонізація Марсу планується вже через 10 років. Першу людину на Марс Ілон Маск хоче відправити у 2022 році.


Все це наукова фантастика для плебсу!
Поцікавтеся, скільки коштує виведення 1 тонни вантажу в космос, а тим більше доставлення 1 тонни вантажу на Місяць чи на Марс.

Мова скоріше йде про подальшу мілітаризацію космосу, про створення бойових станцій на Місяці і на Марсі. Раніше упор був на бойові супутники, на бойові орбітальні станції з екіпажами… Але вони досить вразливі! Нанести ж удар по бойовій станції на Місяці чи на Марсі справа набагато складніша.

У 2000 — 2005 рр. я працював в одному з підрозділів ГК «Фокстрот». Десь у 2002-му до нас у структуру прийшов працювати завгоспом Олег В. Ми познайомилися, подружилися. По п'ятницях, після роботи, заходили в пивний бар. Я був вражений, коли на 23 лютого наступного року, коли чоловікам запропонували прийти на роботу у військовій формі, він прийшов у формі полковника аерокосмічних сил Росії!

В розмові він розказав, що коли за вислугою звільнився у запас і повернувся в Україну, то знайти роботу не міг. Його спеціальність: «Розрахунки траєкторій для об'єктів, що запускаються з комічної орбіти в сторону Землі», тобто розрахунки траєкторій для бомбардування Землі із супутників і космічних станцій. В розмовах він розказував нам про знищення ворожих супутників і ще багато чого цікавого…
Мова скоріше йде про подальшу мілітаризацію космосу, про створення бойових станцій на Місяці і на Марсі.

Про мілітаризацію космосу я згідна. Хто перший збудує військову базу на Місяці, той буде котролювати всю Землю.
Але робити військову базу на Марсі не бачу сенсу, він надто далеко і до Землі наближається раз на 2 роки. А от сховище для керівництва на випадок ядерної війни планетарного маштабу цілком реальна штука.
А в чому тоді сенс колонізації Марсу? Конкретно.

Добувати корисні копалини? А чи є вони там!? Крім того, у що обійдеться вартість добування і доставки на Землю?

А от сховище для керівництва на випадок ядерної війни планетарного маштабу цілком реальна штука.


Пані Дзвінко, прикиньте СКІЛЬКИ потрібно запасів, щоб довгий час прожити на Марсі…
22:40
+3
А може все банально просто — вони жінок/чоловіків не поділили!?

Це як в другому епізоді «троє на трьох» не могли переділитися?..
_сміюсь _сміюсь _сміюсь

08:12
+2
Я розділив число населення Землі (7530000000 на 2017 р.) на площу поверхні Землв (510100000 км кв) і отримав близько 15 осіб на квадратний кілометр. А в експерименті було 50 осіб на км кв! Плюс всі надра і 100 км атмосфери, як написав Тимур. Наш космічний корабель Земля гарно продуманий і захищений Творцем!
Отож бо! В цьому експерименті я теж угледів моделювання «створення Землі й висадку людства на ній». Бо хоча капсула й була ізольованою від зовнішнього простору, проте це все ж таки ізоляція від Землі, а не від Марсу чи Венери…
_вибачаюсь
А тепер виходить, що Творець продумав наш «космічний ковчег» — Землю значно краще, ніж люди продумали цю «Біосферу-2». І виходить, що коли ми нарікаємо на тайфуни чи землетруси — то це ще «квіточки» у порівнянні з тими недоліками, які могли б бути, якби «проект Земля» обдумувала людина, а не Всемогутній!
_дідько
11:32 (відредаговано)
+2
Уточнюю. Спочатку вони купили 16 га арізонської пустелі. А потім збудували куполи на площі до 1га. Ім просто не вистачило місця для життя!
Точніше, забракло життєвого простору.
12:25 (відредаговано)
+3
Першу людину на Марс Ілон Маск хоче відправити у 2022 році.


Люди вже нібито побували на Місяці. І що?

Хоча є вірогідна версія, що це грандіозна фальсифікація. І Стенлі Кубрик залишив послання, що він в цій фальсифікації брав участь.

Припустимо, що Ілон Маск відправить людину на Марс. І ця людина походить по Марсу і повернеться на Землю. Яка з цього практична користь для населення Землі!?

А от Ілон Маск добряче пропіарить себе і свою фірму, отримає замовлення на нові космічні проекти… А це великі гроші!
Припустимо, що Ілон Маск відправить людину на Марс. І ця людина походить по Марсу і повернеться на Землю.

Наскільки я знаю, поки що планується «політ в один кінець» — без можливості повернення на Землю.
І я таке чула. Бо ще невідомо, чи вдасться ситезувати ракетне пальне з марсіанських елементів.
Бо ще невідомо, чи вдасться ситезувати ракетне пальне з марсіанських елементів.


Пані Дзвінко, а Ви уявляєте собі, що таке виробництво ракетного пального? Що таке завод по виробництву пального?

Нам підкидають казки, а ми їх починаємо серйозно обговорювати.
Що таке завод по виробництву пального?

Зараз подібні процеси стрімко автоматизуються. Автоматизований завод може працювати переважно без участі людей. Лише декілька техніків час віл часу щось налагоджуватимуть — цього достатньо.
Я ні, а Маск мабуть добре знає.
Я ні, а Маск мабуть добре знає.


Маск якраз і спекулює на невігластві основної маси людей. Його слова сприймають на віру, вважаючи, що оскільки він фахівець, то говорить правду. І ніхто не піддає науковому і економічному аналізу його твердження.
10:45 (відредаговано)
+2
Наскільки я знаю, поки що планується «політ в один кінець» — без можливості повернення на Землю.


Тобто, політ самогубця! _підморгування
Якщо знайшовся Герострат, який спалив храм, лише б обезсмертити своє ім'я в віках — гадаю, серед 7 млрд людей знайдеться й один-єдиний самогубця, який захоче полетіти на Марс «в один кінець».
_добре
Адже це буде, мабуть що, найвидатніше самогубство в історії людства!
Це може бути людина, яка знає, що скоро помре. Наприклад, як у фільмі "Гаттака".
11:53 (відредаговано)
+2
Дещо про публічну дезінформацію з боку відомих людей…

Для нашого журналу («НМТ») я писав статті по військовій історії, розвідці і контррозвідці… Мій колега запропонував написати щось про використання сексу спецслужбами (т. зв. «медова пастка»). Я написав декілька матеріалів… По секс-скандалу з Проф'юмо, по Мерилін Монро. Вирішив написати і по Чарлі Чапліну, якого ФБР підозрювало у шпигунстві на користь СРСР. Перелопативши масу матеріалів, підтвердження шпигунській діяльності не знайшов, але щодо сексу Чапліна… зашкалювало! Склавши хронологію, я виявив, що він вступив в інтимні стосунки з Літою Грей (Lillita Louise MacMurray), коли їй було 11-12 років, хоча офіційна біографія стверджує, що Літі було більше 14, а завагітніла вона у 16. Прихильники Чапліна «пересунули» дати, щоб Чаплін виглядав пристойніше _посмішка

Пізніше, при написанні серіалу про створення атомної зброї, в якому згадувався відомий мільярдер я теж перевірив хронологію. Уважно прочитавши його біографію, в якій писалося:… йому важко жилося… він покинув школу… ходив по смітниках, вишукував старі речі… приводив їх до ладу і продавав… зібрав гроші і створив банк… я намалював хронологічну табличку, з якої випливало, що банк він створив у шестирічному віці! Але ж тоді він ще в школу не ходив! Мої розрахунки перевіряли декілька людей, які прийшли до того ж результату.

Випадкові Відеозаписи