Верблюд, слониха і прем'єр-міністр Данії

Верблюд, слониха і прем'єр-міністр Данії

Опис взято з сайту Радіо Свбода.

На одному із засідань парламенту Данії днями було дуже весело – через циркових слонів і одного верблюда. Сміх викликала розповідь нового прем’єр-міністра Данії Метте Фредеріксен про викуп останніх чотирьох слонів, які виступали в данських цирках. З’явилися непередбачені обставини – з’ясувалося, що слониха Рамболін багато років дружить із верблюдом Алі. 

«Нам розповіли, що дуже важливо не розлучати Рамболін і Алі. Ось чому нам довелося взяти і його. Вдячна ультраправим силам за те, що підтримали рішення про купівлю тварини, незважаючи на те, що його звали Алі», – сказала Метте Фредеріксен і почала сміятися, а слідом за нею розсміялися й інші депутати, які не могли заспокоїтися ще секунд десять. 

Минулого року Данія заборонила використовувати в цирках диких тварин, включаючи слонів. Тепер уряд викуповує таких тварин, щоб забезпечити їм гідну старість. 

Ролик із виступу прем’єр-міністра став вірусним, його стрімко ширять інтернетом.

Перегляд відеозапису:
+1
21:58
283
RSS
05:25
+2
Слониха Рамбулін вподобала собі верблюда, незважаючи на те, що його звали Алі. Оце й викликало щирий сміх прем'єрки і депутатіа. Нам би їхні турботи. Але данці молодці — не продають Гренландію американцям.

Випадкові Відеозаписи