Переломний 2016 рік: астрологи про долю України

5 листопада в приміщенні прес-центру інтернет-видання «Обозреватель» відбулася прес-конференція на тему: «Переломний 2016 рік: астрологи про долю України».

У прес-конференції взяли участь:
-астролог міжнародної категорії, зав. кафедрою астропсихології Європейського інституту міждисциплінарних досліджень та освіти (Ганновер, Німеччина) Олена Осипенко;
-редактор всеукраїнського щорічного науково-популярного журналу «Астрологічний календар для України», видавець книг «Зодіак — Храм Долі» і «Мистецтво інтерпретації» Юрій Буянов.

Перегляд відеозапису:
+1
22:27
506
RSS
22:28
Цікаво взнати думку Дзвінкої Сопілкарки про цей прогноз!
З гороскопом України є певна проблема. Астрологи все ще сперечаються про точний час проголошення Незалежності. Виходить інтервал між 17.35 і 18.10. Але цілих 35 хвилин це дуже багато для точного гороскопу. Іноді важливі навіть кілька секунд, бо та чи інша планета може змінити сферу свого впливу. Найчастіше беруть час 17.37 або 18.01.
Конкретно ці астрологи чомусь взяли час 17.42. (Це можна побачити в кінці 7-ої хвилини відео)Чому в них стоїть такий час, я не знаю.
Крім того, астрологи обгрунтовують свої прогнози на транзитах усіх планет, а більшість з них рухаються надто швидко, щоб зробити відчутний вплив на цілу країну. Вони навіть на життя окремої людини не завжди впливають.
По моїм прогнозам, реформи почнуться вже в кінці лютого чи на початку березня. І є великі шанси, що вони нарешті будуть успішні. З квітня по липень є ризик збройних заворушень. В іншій країні я б запідозрила чергову революцію, але для України це не типово. У нас в цей час усі або городи обробляють або у відпустку їдуть. Тому це, скоріше всього, будуть розбірки між приватними загонами олігархів. Може знову Правий сектор себе покаже.
І з'єднання Плутона з Північним Вузлом почнеться вже в травні 2016 а не в 2017, як сказала Олена Осипенко. А от друга половина року таки дійсно буде оптимістичнішою.
Про несприятливі періоди ретроградних Меркурія і Марса сказано правильно, як і про періоди затемнень в березні і серпні-вересні. Я в своєму календарі теж їх вказую.
20:15
Там ще цікаве те коло, де найкращий період для країни 2021-2023 роки. А минулого разу ця точка була в 1991-1993. Можливо їх треба тлумачити як великі зміни в країні, пов’язані з її устроєм, формою влади і т.д.? Адже в цих роках минулого разу Україна стала незалежною, хоча почались всякі економічні негаразди. Тому і подумав що в цій точці відбувається таке собі «перезаснування країни», як кажуть наші шановні друзі з НО
Та картинка з фазами Місяця є одним з додаткових методів прогнозування, так звана місячна прогресія, коли один рік прирівнюється до одного місячного дня. Такий метод зберігся в народній традиції, коли спостерігають за погодою перші 12 днів після Різдва, або за подіями в житті людини теж 12 днів після Дня народження. Кожен день = місяцю.
Мені більше подобається слідкувати за циклами планет: Марса, Юпітера і Сатурна. Саме цикл Сатурна найточніше співпадає з місячною прогресією, бо складає 29 з половиною років. Саме через такий час Сатурн повертається у той самий градус, що й при народженні людини чи країни. Це свого роду, момент істини, підведення підсумків. І дійсно може бути різка зміна курсу, поведінки і т.д. Перезаснування чи навіть втрата незалежності можуть бути. Я так далеко не заглядаю. Тут проблема на рік прогноз добре скласти. Бо символіка залишилася ще Старозавіних часів, а життя йде вперед. І багато чого просто важко описати старим набором символів.
22:12
Зрозуміло. Дякую за пояснення!
07:02
+1
Я лиш зараз передивився це відео. Сьогодні 1 вересня 2016 р. Онука Настя піде в Києві в 6-й клас. За прогнозом великої війни восени-16 не буде. У вересні-16 буде прийнято безвізовий режим з ЄС для України.
За безвізовий не гарантую, а війни точно не буде.
00:57
+2
У цьому відео мене вразила книга таблиць ефемерид, яку показав астролог, сказавши, що це схоже на таблиці логарифмів. Отже астрологи мають справу з математикою. А це вже серйозно.
Авжеж!
До речі, чи відомо тобі, що в Середньовіччі «царицею/королевою всіх наук» вважали аж ніяк не математику (то вже в ХІХ ст. вона стала «царицею/королевою») а саме астрономію?!
20:24
+2
Тепер, друже, дякуючи тобі, вже відомо. Отже королева наук у 19 ст. математика, а у 18 ст. астрономія. А ще раніше, в 16-17 ст. невже астрологія?
20:28
+2
А й ще ось моє спостереження: після отримання повного і гострого щастя — чекай біди як компенсації. Перевірив кілька раз на собі.
Краще навпаки: після великої біди вищі сили неабияк ощасливлюють тебе )))
До речі, в серії №3 «Магазинчика Бо» принцип балансу задоволень і незадоволень добре показаний:

Випадкові Відеозаписи