Загадки нашого Я! Як стати Творцем власної реальності?

«Я мислю, отже, я існую», — це знамените твердження Рене Декарта каже про те, що всяка діяльність людської Душі можлива завдяки її Свідомості та Здатності Мислення.

Перегляд відеозапису:
+1
08:07
329
RSS
Не згоден. Людина завжди (!!!) є творцем власної реальності. Бо обирає один з можливих шляхів (варіантів майбутнього) будь-якої миті. Інша річ, що робити такий вибір можна або усвідомлено, або несвідомо, «на автоматі», інстинктивно тощо. В другому випадку результат творення реальності дуже часто не влаштовує людину, тому люди просто бояться (чи стидаються) усвідомити, що створили отаку «негодящу» реальність власноруч.
05:56
+1
Так, людина обирає підсвідомо свідомо та надсвідомо. І суть та смисл втілення Духу в матерію за допомогою Душі — це усвідомлення Вибору що підсвідомого так і надсвідомого — свідомість виступає як перший поверх для виходу-усвідомлення підсвідомого (зло) та надсвідомого (добро) — задля перемоги Духу в матерії —
зло+добро=БЛАГО
Задля цього власне нам даний час та простір — та можливість проходити крізь простір та час — перевтілюватись — свідомо чи несвідомо (підсвідомо, надсвідомо) — та однозначно задля усвідомлення і перевтілень також.
Саме це наш Істинний Шлях — та багато хто стомився йти — тай стоїть, — вирішив перепочити? Або просто ніч тай спимо? Та для тих хто спить рано чи пізно пробудження неминуче.
Все що робиться те все на краще
21:24
+1
А чи не простіше написати, що люди на Землі для того, щоб усвідомлено вибирати шлях ДОБРА і йти ним?
Ух ти, до чого ж прекрасна думка!!!

Але знаєш… не простіше, ні!

Адже візьми Біблію.
Там прямо написано про «дорогу добра» і необхідність ходтит нею:

Тоді ти збагнеш справедливість та право, і простоту, всіляку дорогу добра
<...>
...щоб ходив ти дорогою добрих, і стежки справедливих беріг!

(Приповісті 2:9 і 2:20)

А кому Старого Заповіту замало — ще і в Новому написано:

44. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
45. щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

(Матв. 5:44,45)

А кому і цього замало — написано в іншому місці Нагірної проповіді, але знов-таки про добро:

Тож як ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього!

(Від Матвія 7:11)

Повторюю: все це написано! Прямим текстом!!! Що тут незрозуміло?!
Більш того: при бажанні я міг би тобі ще й інших біблійних цитат накидати, але чи є в тому якийсь сенс?..
Ти ж бодай на прикладі трьох наведених цитат бачиш: люди якщо й читають — не розуміють або не хочуть розуміти! Або починають вишукувати в подібних словах зашифрований заклик до здійснення всесвітньої жидо-масонської змови…
Так влаштована людська свідомість: там, де є прихований сенс — його не шукають, а де написано все прямо й відкрито — там навпаки починається пошук «подвійного дна» й суцільна конспірологія.
І що ти кому доведеш?!


P.S. Друже! Якщо я тебе засмутив — вибач, прошу: я сьогодні не в гуморі через наскрізь наклепницьку статтю на відомому тобі ресурсі, про що я писав тобі мейлом.
00:09
+1
Значить негатив продовжимо накопичувати в підвалі підсвідомості? Або взагалі заперечимо його існування? Але ж якби не було темряви — чи знали б ми яке прекрасне світло? — значить темрява пішла на благо данному усвідомленню
Абсолютна любов — це стан благості та спокою
Значить негатив продовжимо накопичувати в підвалі підсвідомості? Або взагалі заперечимо його існування?

Ви про що, власне?! Який такий «негатив»?! До чого тут «негатив» коли йшлося про «дорогу добра»?!
00:34
+1
А чи завжди добро це благо?
І що таке добро без усвідомлення протилежності?
svitoch.in.ua/90-10-rechey-yaki-potribno-znaty-yakshcho-vy-lyubyte-introverta.html#comment_767

Вам моя відповідь може не сподобатись, тим не менш добро — це реалізація Божої мети в цьому світі. Тому добро — це завжди благо, так.
Що ж до усвідомлення протилежності… Ну, усвідомили — і що?! Не обов'язково ж чинити зле, достатньо усвідомити, що зло — це зло! І не робити злих вчинків.
Ну, взагалі то, Бог сутність НЕЙТРАЛЬНА. А добро річ суб'єктивна. Що одному благо, те іншому — смерть.
З точки зору Бога, добро має цілковито конкретний вигляд. А нейтральна позиція — це сакраментальне «непогано». Але «непогано» не означає «добре», от у чім річ!

Випадкові Відеозаписи