Всередину "чорної дири"

Всередину "чорної дири"

Що може бути там, за «горизонтом подій»?! Це лише теорія...

Перегляд відеозапису:
+2
01:37
672
RSS
22:32
+1
Там може бути: «Вперед в минуле»
02:27
+1
Якщо чорні діри існують, а астрономи стверджують, що їх багато навіть в ядрі нашої Галактики, то чому й досі ними не поглинена вся суміжна матерія?
08:06
+1
Чорні діри роздуваються, тай лопають як мильні бульки (доведено адронним колайдером) — лише більшим на це потрібно більше часу… портали керовані надсвідомим відкриваються та закриваються тай усе.
От бачиш, Віктор Юрченко все дуже гарно пояснив!

Раніше вважалося, що гравітація всередині «чорної діри» настільки потужна, що за її межі не може вирватися ніяка матерія: ні речовина, ані проміння. Але потім було доведено, що «чорні діри» можуть втрачати масу — «випаровуватися». А з того, що я прочитав останнім часом, загалом випливає, що «чорні діри» можуть просто вибухати!

Оскільки часо-простір всередині «чорної діри» є виродженим через надпотужну гравітацію, то це означає, що поглинену в «нашому» часо-просторі матерію «чорна діра» викидає не назад, а… в новий часо-простір! В нову реальність.

Таким чином, наш часо-простір колапсує, проте водночас відкриваються нові часо-простори. З точки зору спостерігача в нашому часо-просторі, настає «кінець світу». Проте з точки зору спостерігача, що перебуває в новому часо-просторі, відбувається Великий Космічний Вибух — народження Всесвіту.

Одні Всесвіти колапсують, інші народжуються. Матерія таким чином «перекачується» через «чорні діри» + існує не один Всесвіт, а нескінченна множинність Всесвітів, що перетікають зі старих станів у нові через «чорні діри». Десь так.
Ого!!! Яка цікава теорія вийшла.
Але якщо вибух КОЖНОЇ чорної діри породжує НОВИЙ часо-простір, новий Всесвіт, то щось їх надто багато буде тих нових Всесвітів. І їхня кількість буде зростати в геометричній прогресії. Бо в кожному новому Всесвіті будуть свої чорні діри вибухати.
А то не забагато??????????
По-перше, не всяка «чорна діра» вибухає. Вже також доведено, що частина з них «випаровується» без вибуху.
По-друге, якщо Всесвітів нескінченно багато, якщо їхня кількість нескінченна, то нескінченність — це ж і є нескінченно багато! Не знаю, чи можна назвати це «забагато»… Хоча цікаво було би порахувати, чи може (і чим може) бути обмежена кількість Всесвітів…
Просто для звичайного розуму надто складно так відразу перейти від ідеї про ЄДИНИЙ Всесвіт, до теорії, що Всесвітів нескінченно багато і вони народжуються, як квіти на лузі.
Але ж яка краса у підсумку виходить!..
20:28
+2
Лопання мильної бульки це не вибух — хоча як хто сприйме

Випадкові Відеозаписи