На що ми витрачаємо наше життя

На що ми витрачаємо наше життя

Скільки людей у всьому світі щодня скаржаться на життя, не помічаючи всього того, що їм дав Всесвіт. Перед нами відкрито стільки можливостей, стільки незвіданих країн, стільки дивовижних місць і явищ — а більшість з нас цілими днями не виходять зі своїх офісів або квартир. Люди витрачають свій час на абсолютно безглузді заняття, замість того, щоб насолоджуватися життям і відкривати для себе нові горизонти. І хіба можна після цього скаржитися на когось, крім самого себе? На жаль, природа людини така, що ми вважаємо за краще звинуватити у всіх своїх бідах іншого, не бажаючи визнавати власних помилок.


Просто вражає, як творцям цього відео вдалося в 1,5-хвилинному ролику вкласти таку глибоку думку. Ці сильні слова повинен почути кожен, хто так і не встав з дивану і проживає своє життя даремно. Важливо не забувати, що всім нам з народження дано однакові можливості. Те, як ми проживемо наше життя — залежить тільки від нас.

Дуже сильні слова, змушують задуматися про те, на що ми витрачаємо своє життя. Будь ласка, поділіться цим прекрасним відео.
Перегляд відеозапису:
+2
21:17
1169
RSS
06:13
+2
Це справді так, що одні люди є ДОПИТЛИВИМИ, а інші байдужими до життя. Задавайте питання, заохочуйте задавання питання вам від дітей, то й ми самі тоді чомусь научимося.
Все так… тільки трішечки не так!
Буває по-іншому: жменька людей встановлює такі правила в соціумі, згідно до яких всі результати твоїх зусиль належать їм, а ти мусиш сидіти за «залізною завісою» і надриватися за копійки. Говорити при цьому, що Всесвіт дав тобі всі можливості, а ти тільки й знаєш, що нарікати на уряд — це, перепрошую, знущання. Тут таки треба попрацювати над тим, як би прибрати несправедливий уряд, що стоїть між тобою і… Всесвітом…

Випадкові Відеозаписи