Підводні загадки історії

Підводні загадки історії

Випущена у світ російськомовна версія науково-популярного фільму «Цивілізації Льодовикового Періоду», розвінчує міф про прогрес культури від печерної людини до цивілізації. Факти, зібрані в фільмі, беззаперечно, доводять, що поки Європа була покрита крижаним щитом під час Льодовикового періоду, в інших частинах світу процвітала цивілізація з високим рівнем розвитку астрономії, геодезії, картографії, навігації та комунікації, що побічно підтверджує біблійне твердження про існування на землі єдиної цивілізації в проміжок між Світовим Потім і поділом мов. Фільм випущений голлівудською студією науково-популярних фільмів Global Science Production (Beverly Hills, California)

Перегляд відеозапису:

Цивілізації Льодовикового Періоду

Атлантида: таємничі астрономи зниклого світу

Фільм є другою частиною трилогії «Підводні загадки історії». Цей фільм розповість про велику і загадкової цивілізації атлантів. Ви дізнаєтеся як і коли загинула Атлантида, проникніть в таємницю, хвилювала людство багато тисячоліть.


Глибинні таємниці Чорного моря

Фільм «Глибинні таємниці Чорного моря» є третьою частиною трилогії «Підводні загадки історії». Цей фільм допоможе вам відкрити таємницю походження Чорного моря. А так же, ви дізнаєтеся нові факти і відомості про це загадкове, незбагненне і постійно мінливому морі.


+1
11:16
463
RSS
Цікаво! Дякую!

Випадкові Відеозаписи