Грег Брейден про ефект пророка Ісаї

Грег Брейден про ефект пророка Ісаї

Для мене це відео стало зайвим аргументом на підтвердження тієї думки, яку я завжди намагаюся донести до інших: ті критики, які стверджують, що Біблія є пустопорожньою, нікчемною, застарілою (і т.п.) книгою — просто не розібралися в ній.

Зокрема, пропоноване увазі завсідників Світоча відео розкриває як причини неуспіху тих, на чиї молитви Бог не відповідає, так і демонструє одну з обов'язкових запорук успішної молитви.

Зі свого боку, базуючись на своєму досвіді, можу лише підтвердити справедливість «ефекту пророка Ісаї». До того ж, я знайомий з іншими конкретними людьми, які молились, виходячи з явно помилкових уявлень про те, якою має бути молитва. На мою думку, їхній молитовний неуспіх може пояснюватися саме цими помилковими уявленнями.

Перегляд відеозапису:
+1
23:22
604
RSS
І досі вагаюся, чи варто розмістити на Світочі матеріал про те, якою (принаймні на мою скромну думку) має бути молитва? Адже не певен, що ця тема може когось із тутешніх завсідників зацікавити…
Але те, що говорить Гег Брейден — це точно про правильну молитву! І зафіксовано це знання… в Біблії!
06:06
+1
Ти сумніваєшся? А я от прошу, Тимуре: напиши, якою має бути молитва. Подай приклад власної молитви. За видиво дякую. Хай-но подивлюся.
Так, сумніваюся! Адже в світі (підкреслюю: саме в світі!) триває те, що я називаю «війною медитації з молитвою». На Світочі я бачу багато прихильників саме медитації. Навіщо їх дратувати?.. Не люблю.
Але якщо ти просиш…
Одне другому не заважає. Є нагода спробувати щось інше або поєднати і зробити третє. Моя подруга їздить на ігнатіанські медитації до монастиря єзуїтів. Їй подобається, хоча це не тирово для християнської традиції.

Випадкові Відеозаписи