Презентація школи "ЛюВеНа"

Перегляд відеозапису:
0
00:21
417
RSS
00:29
+1
Ще одна із шкіл по типу «Живого Слова», щоправда нарахунок мови тут не паряться
Цікаво, дякую!
Щось в аудиторії бачу самих лише жінок… А де ж чоловіки?!
21:07
+1
Хто мав бути той був — хто зробив вибір
23:25
+1
10 років існує школа, а я лиш зараз дізнався. Дякую, Юрію. Щодо мови «не паряться». Тобто це чисто російськомовна школа. В якому місті?
05:45
+1
Отже ось що я дізнався з школи ОЗДОРОВЛЕННЯ ЛюВєНа (Любовь, Вєра, Надєжда). Чоловік з благородною сивиною і на вигляд за 60 розповідає про свою школу. Закінчив медінститут, працював хірургом й адміністратором. Помітив, що медики й аптекарі теж хворіють і вмирають. Прийшов до висновку, що причиною хвороб і смерті є інформаційний бруд, який заповнює свідомість (страх, образи, ненависть, гординя+). Схоже на те, що методом лікування є витіснення із свідомості інформаційного бруду світлими образами любові+. Вражає лікувальний центр. Це кількаповерхова споруда — великий сучасний котедж. Гадаю, що плата за 21-денний семінар, мабуть, = кілька тисяч гривень. Віктор наводить кілька вражаючих прикладів оздоровлення, але уникає статистики. І зрозуміло чому: його метод — це не куплена таблетка, а вимагає постійних і значних зусиль пацієнта над собою. Віктор мав 2 інфаркти, його мова уповільнена, а вигляд сумний (має десь 40 років, а виглядає за 60). Стомився, нема бадьорості. І все ж навіть хай одна людина ним оздоровлена, хай навіть одна людина врятована від смерті є подвигом. Спасибі, Вікторе!
08:03
+1
Школа знаходиться в Одесі, а оздоровлення проходить десь в Карпатах luvena.com.ua/
Тезка має десь таки за 60 (40 мені).
08:53
+1
Вікторе, будьмо! Отже ти презентуєш школу свого тезки Віктора Юрченка? Може він тобі родич? Чи є правдою та історія про ОРЛА, який, проживши 150 років, оздоровив себе ще на 150 років?
09:05
+1
Перевіряйте
Отже, Віктор Юрченко з відео — це Ваш повний тезка, а не Ви?..
12:55
+2
До метра не доріс
21:49
+1
То Ви все ж таки сивий (як на відео) — чи все ж таки чорнявий?!
Віктор Юрченко
Чи це повний тезка?..
06:32
+1
«Ви»,- сивий-чорнявий-різний — багато який

Випадкові Відеозаписи