Парадокс Фермі

Парадокс Фермі

Якби інопланетяни існували, то вони б давно самі нас знайшли. Це легко прорахувати. Але досі цього не сталося, хоча ми їх теж посилено шукаємо. Невже час розлучитися з мрією про зустріч з позаземними цивілізаціями?..

Автор і ведучий: Володимир Сурдин, астроном, кандидат фізико-математичних наук, лауреат премії «Просвітитель»

Перегляд відеозапису:
+1
14:19
393
RSS
14:22
+2
У нас тут почалася дискусія щодо теорії Джордано Бруно про множинність населених світів. На сучасному етапі розвитку науки в контекст цієї теорії вписується парадокс Фермі — про нього і йдеться представленому в ролику.
22:29
+2
Дякую, Тимуре. Подивився. Вчений стоїть на позиції матеріалізму й еволюційності розвитку життя. Нас не шукають, бо ми нецікаві? Якщо стояти на тому, що ми створені Творцем, то для чистоти експерименту Земля на певний час ІЗОЛЬОВАНА. Тому контакти можливі лише через ІЄРАРХІЮ ТВОРЦЯ. Просто треба дорости до цього.
Нас не шукають, бо ми нецікаві? Якщо стояти на тому, що ми створені Творцем, то для чистоти експерименту Земля на певний час ІЗОЛЬОВАНА

Ми ізольовані, бо ще надто юні іговорити не навчилися.
Згадався гарний художній фільм на цю тему
Мені цієї ночі сон наснився, що наша планета Земля — це прекрасна Жінка, у якої щось не так з імунітетом. І не може вона через це народити здорову дитинку (Цивілізацію). Вже троє її діток померло одразу після народження.
А зараз четверте маля знову народилося передчасно. Його в спеціальну капсулу-інкубатор поклали, щоб підтримати і захистити. І ліки вколюють спеціальні (дховні вчення), та вони допомагають не надовго. І кожен раз треба нову порцію вводити, щоб дитя не задихнулося, бо воно від мами у спадок теж дістало сильну алергію на самого себе. Весь час організм виробляє токсини, які його ж і вбивають.
З тяжкою бідою вдалося втримати дитинку при житті, вона вже й перший крик (радіосигнал) подала і ручками до іграшок потягнулася (вийшли у відкритий космос). От би ще вдалося її на ліках протримати до того часу, коли вона зіпнеться на ніжки і зробить перший крок (збудує варп двигун). Може тоді й алергія на самого себе пройде.
Фігасє! А я цієї ночі саме переглянув к/ф «Контакт»…
13:25
+2
Земля — Жінка, яка породжує дітей- цивілізацій? А чого ж! Може бути це при сприянні Творця. Одним із токсикозів можуть бути Гроші-прибуток-капітал- нерівність-експлуатація. Але без цієї різниці потенціалів не буде розвитку людей і становлення цивілізації.

Випадкові Відеозаписи