Як я починав

Як я починав

Восени 2016 року до мене звернувся один із студентів однієї дуже поважної київської «кузні творчих кадрів» для вітчизняного кіномистецтва — назву це таким чином. Хлопцеві потрібно було зробити студентську курсову: записати телеінтерв'ю з українським письменником-фантастом. Зважаючи на мої задавнені звички «смітити» всюди моїми координатами та йти назустріч будь-яким проханням про творчу допомогу, ми домовилися доволі швидко. Окрім того, вже по факту з'ясувалося, що в курсовій роботі бере участь не тільки цей «режисер», але ще й двоє студентів-«операторів»… Отже, я отримав втричі більше задоволення.

Були тут лише одна заковика: готове телеінтерв'ю мало назавжди лягти в архів «кузні творчих кадрів». Бо студент підтвердив: викладати зроблене в Інтернет студентам категорично заборонено! Все має померти в архівах вишу… Я ж розумів, що бесіда у нас вийде довгою й відвертою, і мені було трохи шкода того, що все наговорене заскиртується в архівах мертвим вантажем.

Тому перед початком нашої бесіди я потихеньку поклав поруч з нами увімкнений диктофон, на який і записав усе розказане. Зрештою, це мої спогади — маю право!.. Тепер же, коли свою курсову роботу студенти успішно здали, я розбив аудіозапис на 3 частини, підклав аудіотреки під відеоряд і вивісив собі на канал. Єдине, що повирізав — це майже всі запитання студента (щоб не «світити» ні його самого, ані його виш) і деякі місця, в яких я трохи збивався та заїкався: все ж таки тема нашої бесіди особисто мене дуже схвилювала...

Перегляд відеозапису:
+1
20:43
342
RSS
20:44
+1
Для всіх, кого цікавить «творча кухня» письменника…

Випадкові Відеозаписи